Patrycja Bereznowska

„Władczyni 7 Wież”, czyli kolejny sukces ultramaratonistki, Patrycji Bereznowskiej

10 Sie 2022Skomentuj

W dniach 5-7 sierpnia 2022r. odbył się „Bieg 7 Wież” na dystansie 100 mil. Jedną z uczestniczek wydarzenia była mieszkanka Wieliszewa, Patrycja Bereznowska, która wygrała

Patrycja Bereznowska (fot. UG Wieliszew)

Patrycja Bereznowska kolejny raz udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Mieszkanka Wieliszewa pobiła rekord świata w biegu 48-godzinnym!

20 maja 2022Skomentuj

W dniach 13-15 maja w Pabianicach miał miejsce UltraPark Weekend w ultramaratonie. W czasie imprezy przeprowadzona została rywalizacja na czterech dystansach. W jednym z nich –

Wieliszew. 7 edycja Ultramaratonu Powstańca 1944 już za nami. 63 km biegu dla uczczenia 63 dni Powstania Warszawskiego (zdjęcia)

02 Sie 2021Skomentuj

W niedzielę (1 sierpnia) już po raz siódmy ponad 600 biegaczy stanęło na starcie Ultramaratonu Powstańca 1944, którego trasa biegła przez miejscowości gminy Wieliszew. Trasę

Wokół Jeziora. 63 kilometry na 63 dni Powstania Warszawskiego

23 Lip 2021Skomentuj

Już po raz siódmy ponad 600 biegaczy stanie na starcie Ultramaratonu Powstańca 1944, którego trasa biegnie poprzez miejscowości gminy Wieliszew. 1 sierpnia będzie można ją

Patrycja Bereznowska pobiła rekord świata w biegu na 72 godziny!

07 Cze 2021Skomentuj

Mieszkanka Wieliszewa, Patrycja Bereznowska, po raz kolejny dowiodła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. 46-letnia zawodniczka specjalizująca się w ultramaratonach pobiła kolejny rekord świata

Patrycja Bereznowska biegła 2 doby. Pobiła rekord świata, wygrała wśród kobiet!

09 Lis 2020Skomentuj

Mieszkanka Wieliszewa, Patrycja Bereznowska, w miniony weekend brała udział w Mistrzostwach Świata w biegu 48 godzinnym w Zabrzu. Po raz kolejny dowiodła, że nie ma

Ultramaraton Powstańca. 63 km biegu, a na mecie triumfy i ślub na sportowo

03 Sie 2020Skomentuj

W niedzielę, 2 sierpnia w Wieliszewie odbył się 6. Ultramaraton Powstańca. Impreza ta zawsze ma podniosły patriotyczny wymiar, jednak w tym roku doszło na niej

Patrycja Bereznowska wygrała ultramaraton w Portugali. Była szybsza od wielokrotnego zwycięzcy biegu (wideo)

29 Lip 2020Skomentuj

Mieszkanka Wieliszewa, Patrycja Berenznowska, odniosła kolejny duży sukces. Zawodniczka specjalizująca się w ultramaratonach wygrała Portugal 281 ultramaraton wśród kobiet, w kategorii open wyprzedziło ją tylko

Emil Dobrowolski z Chotomowa jako pierwszy Polak w 20. PKO Poznań Maraton

21 Paź 2019Skomentuj

Emil Dobrowolski z Chotomowa w niedzielnym maratonie w Poznaniu dobiegł do mety jako pierwszy Polak i piąty spośród wszystkich zawodników. Szybsi byli tylko Kenijczycy i

4F Półmaraton Praski i Piątka Praska: ponad 150 biegaczy z powiatu i dobry wynik wójta Kownackiego

03 Wrz 201910 komentarzy

W sobotę (31) sierpnia w Warszawie odbył się 6. Nocny 4F Półmaraton Praski i towarzysząca mu 4F Piątka Praska. Oba biegi ukończyło łącznie ponad 150

IX Bieg Tygrysa. 3 tygrysy z powiatu legionowskiego

19 Sie 2019Skomentuj

17 sierpnia w Orzyszu odbył się jeden z najtrudniejszych biegów w Polsce, IX Bieg Tygrysa. W zawodach wystartowały łącznie 3 osoby z powiatu legionowskiego.

Biegnie przez całą Polskę, by uratować Dominikę. W Legionowie dołączyła do niego Patrycja Bereznowska

09 Sie 2019Skomentuj

Biegnie z Zakopanego do Gdyni, by zebrać pieniądze na leczenie chorej Dominiki. Wczoraj był w Legionowie, a do jego biegu przyłączyła się Patrycja Bereznowska. Jeśli nie udało

Patrycja Bereznowska z Wieliszew pierwszą kobietą na mecie Badwater 135, pobiła kobiecy rekord trasy!

17 Lip 20193 komentarzy

Patrycja Bereznowska z Wieliszewa jako druga ukończyła najbardziej morderczy ultramaraton na świecie, Badwater 135 w Kalifornii. Do mety dobiegła jako pierwsza kobieta i pobiła przy

Zbiórka dla mistrzyni z Wieliszewa na udział w najcięższym biegu świata Badwater

28 Mar 2019Skomentuj

Patrycja Bereznowska, mistrzyni świata w biegach 48 i 24-godzinnych i mieszkanka Wieliszewa, zakwalifikowała się do Badwater 135, najcięższego biegu na świecie. Koszty logistyczne udziału w

Patrycja Bereznowska z Wieliszewa wśród 50 Polek, które zmieniają świat

08 Sty 2019Skomentuj

Patrycja Bereznowska, ultramaratonka, która od pewnego czasu mieszka w Wieliszewie, znalazła się na liście 50 niezwykłych Polek, które według magazynu Wysokie Obcasy sprawiły, że w 2018 roku

Biegiem w Powiecie. Cz. 74. II Setka Komandosa w Lublińcu

19 Mar 2018Skomentuj

Po raz drugi w Lublińcu odbyła się Setka Komandosa. Na morderczej ponad 100-kilometrowej trasie nie mogło zabraknąć przedstawicieli z naszego Powiatu Legionowskiego. Wśród pań wygrała