Legionovia III Legionowo. Idą jak burza

legionoviaIII

Legionovia III Legionowo wygrała na własnym boisku z Bugiem II Wyszków 3:0.

Od pierwszych minut niedzielnego spotkania zawodnicy III drużyny Legionovii spisywali się rewelacyjnie. 5 Minut po pierwszym gwizdku sędziego Legionovia wyszła na prowadzenie po pięknym strzale w okienko a strzelcem bramki był Romatowski . Po  bramce podopieczni Artura Lewandowskiego jakby się zablokowali. Nie tworzyli składnych akcji i jedynie ze strat gości tworzyli sytuacje, które jednak źle rozwiązywali. W 9. minucie kontuzji doznał bramkarz gospodarzy Adrian Rudnicki i musiał opuścić boisko. Legionowianie grali coraz pewniej w obronie i raz za razem rozbijali ataki drużyny z Wyszkowa. W 28. minucie spotkania sędzia odgwizdał rzut karny, ale strzelec pierwszej bramki dla Legionovii nie wykorzystał sytuacji.

Druga połowa była lepsza od pierwszej odsłony. W 67. minucie spotkania po składnej akcji całego zespołu trafił Janicki. Wtedy wszyscy myśleli, że mecz zakończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy, lecz nie sami zawodnicy Legionovii, którzy do samego końca chcieli strzelać kolejne. Szymański popędził skrzydłem i mocno uderzył piłkę. Futbolówka uderzyła w obrońcę gości i bardzo szczęśliwy sposób wpadła do bramki rywali. Wynik nie odzwierciedlił słabiej tego dnia gry Legionovii, ale jest kolejna wygrana i to się liczy.

Bramki: Romanowski, Janicki i Szymański

Legionovia III Legionowo: Rudnicki (9 Łoma)-Romatowski, Banaszek Ł.(C), Wietrak, Wydra-Gołos(56 Szymański),Koperkiewicz,Wroński(72 Kowalczyk), Ochman(66 Wierzbicki), Janicki M.-Pająk