Delfin Legionowo. Pływali w Ostrołęce

delfin-ostroleka

Delfin pływał w Ostrołęce (fot. Delfin)

W minioną sobotę zawodnicy Delfina Legionowo startowali w V Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki o Puchar Prezydenta Miasta. Jak zaprezentowali się legionowscy pływacy?

Park Wodny „Aquarium” w Ostrołęce gościł 327 zawodniczek i zawodników z 27 klubów z całej Polski. W drugich w sezonie zawodach legionowski klub reprezentowało sześciu pływaków: Alicja Trzaska, Daniel Szulc, Jakub Zieliński, Marcin Zieliński, Filip Zabagło i Rafał Smoliński. Pieczę na zawodnikami sprawował trener Piotr Cesarczyk.

Wszyscy z rekordami życiowymi

Zawodnicy Delfina Legionowo spełnili oczekiwania trenera, poprawiając swoje rekordy życiowe. Marcin Zieliński na 50 metrów stylem klasycznym z czasem 46,93 zajął 1 miejsce. Filip Zabagło na podium stawał dwukrotnie. Na 50 metrów stylem grzbietowym z czasem 38,60 zajął 2 miejsce i na 50 metrów stylem motylkowym z czasem 39,18  zajął również 2 miejsce.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom wartościowych wyników na pływalni.