Lotos Jabłonna. Grad medali w Mistrzostwach Warszawy (galeria)

mistrzostwa-warszawy-taekwondo_02

26 medali młodych Lotosiaków (fot. Lotos)

W minioną sobotę w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Warszawy w Taekwon-do ITF Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych. W imprezie z dużymi sukcesami startowali zawodnicy Lotosu Jabłonna, którzy przywieźli ze stolicy aż 26 medali.

Mistrzostwa Warszawy Dzieci w Taekwon-do ITF (rocznik 2006-2007)

W tej kategorii Lotos Jabłonna wywalczył 5 medali – 3 złote i 2 brązowe, co dało 1 miejsce w klasyfikacji klubów. Medale zdobywali:

Norbert Bożym – złoto w układach formalnych do 6 Cup oraz brąz w indywidualnych technikach specjalnych. Podobnym dorobkiem może pochwalić się Marcin Zieliński, który wywalczył złoto w indywidualnych technikach specjalnych i brąz w układach formalnych do 6 Cup. Jeszcze jeden krążek złoty przypadł Igorowi Stępniowi w układach formalnych do 8 Cup.

Mistrzostwa Warszawy Dzieci w Taekwon-do ITF (rocznik 2004-2005)

W kolejnej kategorii wiekowej Lotos zdobył 8 krążków – 3 złote i 5 srebrnych. Dało to 2 miejsce w klasyfikacji klubów. Kto może pochwalić się medalami?:

Dwa srebrne medale przypadły Zuzannie Sosnowskiej w układach formalnych do 6 Cup i w indywidualnych technikach specjalnych. W układach formalnych powyżej 6 Cup złoto wywalczyła Aleksandra Sudujko, a srebro Julia Stancel. Wśród chłopców dwoma medalami z najcenniejszego kruszcu może pochwalić się Mateusz Lewandowski – układy formalne powyżej 6 Cup i indywidualne techniki specjalne. Kolejny srebrny medal zawisł na szyi Kacpra Ruteckiego w układach formalnych do 8 Cup i Kacpra Choroszuchy w indywidualnych technikach specjalnych.

Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Taekwon-do ITF (rocznik 2002-2003)

Młodzicy Lotosu przywieźli z Warszawy 12 medali – 4 złote, 2 srebrne i 6 brązowych, co dało w końcowym rozrachunku 3 lokatę w klasyfikacji klubów. Medale zdobywali:

Iza Grabska trzy razy wchodziła na podium turnieju. Złoto odebrała za wygranie walk do 46kg, srebro w konkurencji indywidualnych technik specjalnych i brąz za układy formalne powyżej 6 Cup. Nie gorsza była Julia Łączkowska, która w stolicy również wywalczyła trzy krążki. Złoto w walkach do 42kg, a brązowe medale w układach formalnych powyżej 6 Cup i w indywidualnych technikach specjalnych. Po jednym medalu dołożyły Katarzyna Gutowska – złoto w układach forlmanych do 8 Cup i Marta Augustyniak – srebro w układach formalnych do 6 Cup. Wśród chłopców dwa medale (oba brązowe) zdobył Daniel Rutecki, który wywalczył je w walkach do 46kg i w układach formalnych do 6 Cup. Kolejne krążki dołożyli Maciej Turczyński złoto w układach formalnych do 6 Cup, Łukasz Bartecki brąz w układach formalnych powyżej 6 Cup.

Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych w Taekwon-do ITF (rocznik 1997-2001)

Tylko Karolina Rutecka zdobyła medal w tej kategorii wiekowej. Brąz w indywidualnych walkach kobiet do 50kg.

Zawodnikom i trenerom gratulujemy kolejnych sukcesów w pracy z młodzieżą.