Tajfun Legionowo. Medalowe żniwo w Otwocku

Tajfun Legionowo

Dziesięć medali zawodnikówTajfuna w Otwocku! (fot. Tajfun/Lotos)

W Otwocku odbyły się zawody Pucharu Polski Kick Light Seniorów oraz Master Cup Turniej pierwszego kroku Kadetów, Juniorów i Seniorów w Kickboxingu. W imprezie zaprezentowali się zawodnicy LKSW Tajfun Legionowo z trenerem Tomaszem Szczepaniukiem na czele.

W sobotnich rywalizacjach w Otwocku wzięła udział trzynastka zawodników legionowskiego klubu. Po wielu zaciętych i bardzo wyrównanych pojedynkach walczyli o czołowe miejsca w rywalizacji.

Puchar Polski Seniorów

W Pucharze Polski Seniorów Tajfun wywalczył 3 złote medale, srebro i brąz. Po krążki z najcenniejszego kruszcu sięgali: Maciej Dymek w kategorii wagowej do 79kg, Kuba Jaskuła w kategorii wagowej do 94kg i Michał Łukasz Dominiak w kategorii wagowej do 84kg. Srebro w Otwocku wywalczył Krzysztof Łuniewicz-Stępniak w kategorii wagowej do 74kg, a brązowy medal zdobył Kacper Kotecki w tej samej kategorii co Łuniewicz-Stępniak.

Masters Cup Turniej pierwszego kroku

Legionowianie w tym turnieju wywalczyli… 3 złote medale, srebro i brąz. Te najcenniejsze padły łupem Daniela Maciejki w kategorii wagowej do 74kg, Macieja Głogowskiego w kategorii wagowej do 74kg i Sebastiana Kolakowskiego w kategorii wagowej do 69kg. Srebrny krążek do Legionowa przywiózł Wojciech Lewandowski w kategorii wagowej do 74kg (senior), a brązowy medal zdobyła Karolina Lisowska w kategorii wagowej do 60kg.