ASPL Legionowo. Odegrali się Victorii, młodzicy pokonali Siedlce

ręczna_35

ASPL Legionowo (fot. GP/MM)

Dobry weekend młodych szczypiornistów ASPL Legionowo. Juniorzy młodsi odegrali się Victorii Piaseczno za przegraną w Arenie, a młodzicy pokonali SPR Siedlce, mimo że przegrywali do przerwy.

Oba spotkanie piłkarze ręczni ASPL Legionowo rozegrali na wyjazdach. Zacznijmy od starszych, czyli juniorów młodszych, którzy mieli w pamięci inaugurację sezonu i przegraną w Arenie Legionowo z rówieśnikami z Piaseczna. Wtedy przegrali 26:28, choć mogli to spotkanie wygrać, bo do przerwy całkiem nieźle prezentowali się i prowadzili czterema bramkami. W rewanżu w Piasecznie tylko w początkowej fazie spotkania gospodarze prowadzili 2:1. Potem do głosu doszli legionowianie, którzy z każdą minutą pokazywali swoją wyższość na parkiecie. 13 bramek zanotował Michał Strzemieczny, znakomicie prezentowali się również bramkarze legionowskiej drużyny

KS Vitoria Piaseczno – ASPL Legionowo 27:31 (15:19)

Młodzicy „załatwili” sprawę w drugiej połowie

W Siedlcach lepiej zaczęli spotkanie gospodarze. Młodzicy siedleckiego klubu do przerwy prowadzili dwiema bramkami 16:14. Już po trzech minutach drugiej połowy na prowadzeniu był ASPL, który po bramce Oskara Astrabasa prowadził 19:18. Astrabas w tej części rzucił celnie 5 razy, ze swoich 6 bramek w spotkaniu. „Swoje” bramki dorzucił Błażej Jedliński (10 w całym meczu) i legionowski klub mógł cieszyć się ze zwycięstwa 34:27.

SPR Siedlce – ASPL Legionowo 27:34 (16:14)