ASPL Legionowo. Świetny mecz legionowian z Lesznowolą (galeria)

ASPL_11

ASPL Legionowo wygrywa po bardzo dobrym spotkanie (fot. Piotr Jedliński)

Młodzicy ASPL Legionowo w świetnej formie. W niedzielę w Wieliszewie legionowska drużyna podejmowała UKS Szczypiorniak Lesznowola. I wygrała!

To był najlepszy mecz zespołu! Do przerwy legionowscy, młodzi szczypiorniści wygrywali jedną bramką 12:11. Najbardziej we znaki podopiecznym Adama Bekisza i i Pawła Lisieckiego, dał się Filip Olchowski, który w tej części gry rzucił 9 bramek. Jednak indywidualności nie zawsze wygrywają mecze dla swojej drużyny.

Wygrali!

Olchowski dał swojej drużynie prowadzenie w drugiej połowie w 29 minucie gry. I było to ostatnie prowadzenie zespołu gości. Legionowianie dzielnie poczynali sobie na parkiecie i wygrali ostatecznie rywalizację ze Szczypiorniakiem Lesznowola 29:26. To było najlepsze spotkanie młodzików w bieżących rozgrywkach.

ASPL Legionowo – UKS Szczypiorniak Lesznowola 29:26 (12:11)

ASPL Legionowo: Błachnik, Strzyga – Jedliński – 8, Oskar Domiński – 6, Kardasz – 4, Astrabas – 4, Ruciński – 4, Oliwier Domiński – 3, Chodowski, Brodel, Knauber.