KPR Legionowo S.A. Pucharowa potyczka na 11. plus

kpr-radom_73

Kacper Wyrozębski znów zagrał dobre spotkanie (fot. GP/MM)

Nie było niespodzianki w Dąbrowie Białostockiej. Lider II Ligi Grupy III B, KS Szczypiorniak, podejmował w 1 Rundzie Pucharu Polski na szczeblu centralnym legionowski KPR. Drużyna z Mazowsza wygrała różnicą 11 bramek.

Dzięki relacji internetowej można było śledzić losy naszego zespołu, który wybrał się na Podlasie. Spotkanie ze Szczypiorniakiem tylko w pierwszych 20 minutach wyrównane. Ujmując to inaczej, KPR rozkręcał się powoli, i dopiero w końcówce pierwszej połowy zyskał pięciobramkowe prowadzenie 15:10.

Dobrze bronił Wyrozębski…

Druga połowa to całkowita dominacja podopiecznych trenera Marcina Smolarczyka. W jego drużynie można było zobaczyć w akcji częściej Pawła Gawęckiego i Eryka Bielawskiego, który zanotował na swoim koncie cztery trafienia. Jednak najwięcej bramek dla legionowskiego klubu rzucił Michał Grabowski, który ośmiokrotnie wpisał się do protokołu sędziowskiego. Kolejny dobry mecz w wykonaniu Kacpra Wyrozębskiego, który zanotował kilka udanych interwencji. To wystarczyło na lidera II Ligi!

KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – KPR Legionowo 20:31 (10:15)

KPR Legionowo: Wyrozębski, Węgrzyn – Grabowski – 8, Fąfara – 4, Filipowicz – 4, Bielawski – 4, Ciok – 4, Prątnicki – 3, Suliński – 2, Ignasiak – 1, Gawęcki – 1, Brinovec.

Karne: 3 – dwa wykorzystane.

Kary:  6 minut (Fąfara, Prątnicki, Ciok – 1 x 2 minuty).