LTS Legionovia Legionowo. Kadetki „dołują”

lts-sms_19

Kadetki LTS-u Legionovii Legionowo (fot. arch. GP/MM)

Kolejne spotkanie w I Lidze Juniorek rozegrała drużyna kadetek pod wodzą trenera Dawida Michora. Przeciwnikiem był zespół UKS-u ósemki Siedlce, a mecz odbył się w hali sportowej zespołu szkół na Piaskach przy Zegrzyńskiej 3.

Kadetki wyraźnie „dołują” w ostatnim czasie. Po przegranej w 1 Lidze Kadetek, tym razem przyszła kolejna porażka. Tym razem w I Lidze Juniorek.

Walczyły tylko w trzecim secie

Pierwsze dwa sety Ósemki wygrały zdecydowanie za łatwo. Szczególnie pierwszego seta, w którym przyjezdne wysoko wypunktowały legionowianki do 14 punktów. Tylko w trzeciej partii walka trwała aż pół godziny, a „Michorki” próbowały odwrócić niekorzystny rezultat. Niestety i w tej partii siedlczanki okazały się lepsze i wygrały 31:29 i cały mecz 3:0.

LTS Legionovia Legionowo II – UKS Ósemka Siedlce 0:3 (14:25, 21:25, 29:31)

LTS Legionovia Legionowo II: Ciejka (l), Rojecka, Rogalska, Wałek (kpt.), Piłatowicz, Parzydło, Warpechowska, Misztal, Bednarska, Sikora, Woźniak, Dąbrowska, Mituniewicz (l).