LTS Legionovia Legionowo. Zwycięstwo kadetek w I Lidze Juniorek

LTS-Volley

LTS wygrywa spotkanie w Płocku! (fot. LTS)

Sezon siatkarki w rozgrywkach młodzieżowych rozkręca się z każdym dniem. Podopieczne trenera Dawida Michora, w sobotę wygrały w I Lidze kadetek, w niedzielę zaś zmierzyły się w Płocku z Volleyem w I Lidze Juniorek. Jak poradziły sobie kadetki w tym spotkaniu?

Po dwóch pierwszych setach był remis. W pierwszej odsłonie pojedynku lepiej na parkiecie w Płocku czuły się legionowianki, które wygrały 25:20. W kolejnej odsłonie pojedynku gospodynie kierowane przez Jerzego Chęcińskiego odgryzły się przyjezdnym i w podobnym stosunku punktowym (25:19), doprowadziły do remisu.

Wyraźnie wygrane kolejne dwa sety!

Wyrównanie przez Volley zapowiadało emocje w kolejnych setach. A tu miła niespodziana dla fanów legionowskiego zespołu. LTS pewnie wygrał te odsłony do 13 i 10, wygrywając zdecydowanie całe spotkanie 3:0. Zwycięstwo kadetek w lidze juniorek cieszy. Gratulacje dla trenera Dawida Michora i Wojciecha Lalka

MUKS Volley Płock – LTS Legionovia Legionowo II 1:3 (20:25, 25:19, 13:25, 10:25)

LTS Legionovia Legionowo: Czekalska, Słotarska, Roicka, Krogulska, Partyka, Warpechowska, Kańska, Rogalska, Gliwa,  Orzoł, Świderska, Papszun, Karczmarczyk (L), Makowska (L).