LTS Legionovia Legionowo. Młodziczki wygrywają w 2 Lidze Kadetek

Młodziczki LTS

LTS pewnie wygrywa w Płońsku (fot. LTS)

Drugie spotkanie w 2 Lidze Kadetek rozegrały młodziczki LTS-u Legionovii Legionowo. Siatkarki trenowane przez Pawła Kowala zagrały na wyjeździe z Rutkami Płońsk. Płońszczanki wygrały dwa mecze i liderowały w tabeli rozgrywek.

W pierwszym secie legionowianki rozbiły liderki Grupy C 2 Ligi 25:8! To był prawdziwy siatkarki nokaut. Siatkarki LTS-u ogrywają się w Lidze Kadetek i szlifują formę na rozgrywki w swoim roczniku, czyli młodziczkach.

Wygrały kolejne dwa sety!

W kolejnych setach walka była zdecydowanie bardziej zacięta, ale to legionowianki mogły się cieszyć z wygranych w kolejnych setach. Najpierw LTS wygrał seta do 21, a trzeciego, ostatniego 25:18. W Grupie C 2 Ligi za rywali legionowska drużyna ma jeszcze Opię Opinogóra, z którą zanotowały już jedno zwycięstwo, Olimp Mińsk II, AZS AWF Warszawa i sąsiadki zza miedzy NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Rutki Płońsk – LTS Legionovia Legionowo II 3:0 (8:25, 21:25, 18:25)

LTS Legionovia Legionowo: Dąbrowska, Sobalska, Tylska, Papszun, Cieśli, Dolecka, Ciejka, Łagida, Jagodzińska, Przybysz, Polak.