LTS Legionovia Legionowo. Udany rewanż „Michorek”

Trzynastka-LTS

Legionowianki zrewanżowały się Trzynastce! (fot. LTS)

Intensywny czas dla kadetek trenowanych przez Dawida Michora. We środę wygrały mecz w I Lidze Kadetek, we czwartek rozegrały mecz w I Lidze Juniorek w Radomiu. Tam zagrały z Trzynastką.

W pierwszym, wrześniowym spotkaniu obu drużyn LTS musiał uznać wyższość rywalek i przegrał na własnym parkiecie w tie-breaku. Wtedy w piątym secie radomianki wygrały 15:7.

Udany rewanż

W Radomiu legionowianki zaczęły od wygrania dwóch pierwszych setów. Oba wygrały do 17. Trzynastka musiała zagrać zdecydowanie lepiej, by jeszcze powalczyć o zwycięstwo. Dlatego też bardziej skoncentrowane, wygrały odsłonę numer trzy. Ciekawy był set czwarty. LTS prowadził już 21:17, ale miejscowe siatkarki, dzięki dobrej zagrywce Julity Molendy, doprowadziły do remisu po 21. W końcówce świetne serwisy Marii Woźniak spowodowały, że LTS wygrał tego seta 25:11 i cały mecz 3:1.

Trzynastka Radom – LTS Legionovia Legionowo 1:3 (17:25, 17:25, 25:21, 21:25)

LTS Legionovia Legionowo: Czekalska, Słotarska, Krogulska, Pękała, Partyka, Warpechowska, Kańska, Rogalska, Woźniak, Orzoł, Świderska, Karczmarczyk (L), Makowska (L).