LTS Legionovia Legionowo. „Lalki” bezlitosne dla rywalek

lts-siedlce_58

Juniorki LTS-u (fot. arch. GP/MM)

W czwartek po południu zespół trenowany przez Wojciecha Lalka podejmował w „Konopie” MUKS Volley Płock. Jak zaprezentowały się legionowianki w tym spotkaniu?

„Lalki” potrzebowały niespełna godziny, by pokonać rywala z Płocka. Podopieczne Jerzego Chęcińskiego w Legionowie zbytnio sobie nie pograły. W pierwszym secie, trwającym 22 minuty próbowały nawiązać walkę, ale zakończyło się przegranym setem do 19.

Legionovia kontrolowała sytuację w dwóch następnych setach. Tam nie postawiły złudzeń przeciwniczkom, wygrywając w identycznym stosunku kolejne partie 25:13.

LTS Legionovia Legionowo – MUKS Volley Płock 3:0 (25:19, 25:13, 25:13)

LTS Legionovia Legionowo: Zakościelna, Niderla, Piłatowicz, Omelianiuk, Skowron, Sobolewska, Krzywańska, Sochaczewska, Montowska, Kowalska, Salamonik.

W poprzednim tygodniu rozegrano dwa spotkania pomiędzy LTS Legionovią Legionowo, a… LTS Legionovią Legionowo. A to dlatego, że w 1 Lidze Juniorek grają dwa zespoły legionowskiego klubu. W obu spotkaniach górą były „Lalki”, które wygrały dwa razy 3:0 z „Michorkami”.