LTS Legionovia Legionowo. Ze zmiennym szczęściem

kadetki-ii-773x514

LTS Legionovia II (fot. Jacek Ratowski)

Drugi zespół kadetek LTS-u Legionovii Legionowo, których trenuje Dawid Michor i Konrad Ciejka, w sobotę rozegrał dwa spotkania na wyjeździe. Tym razem legionowianki zaznały goryczy porażki w Węgrowie, by zwyciężyć mecz w Wyszkowie.

Najpierw LTS rozegrał spotkanie w Węgrowie z SPS Olimpią. W pierwszym spotkaniu w Legionowie LTS wygrał 3:0. W rewanżu role się odwróciły. Drużyna Węgrowa należy do jednych z najlepszych w tej grupie. Choć pierwszego seta wygrały legionowianki to trzy kolejne padły łupem Olimpii.

Rywalki walczyły zawzięcie do samego końca, a naszej drużynie nic nie chciało wpadać w pole. Świetnie broniły nasze ataki, by potem dziwne piłki wpadały na naszą stronę. Naszym rywalkom należą się brawa. To nie był niestety nasz dzień. Przeciwnik to najsilniejsza drużyna, z jaką graliśmy i prawdopodobnie wygrał pozostałe mecze po 3:0, a wtedy ten jeden set wygrany przez nas zdecyduje, że zajmiemy pierwsze miejsce w grupie – podsumował mecz Konrad Ciejka.

SPS Olimpia Węgrów – LTS Legionovia Legionowo II 1:3 (23:25, 25:20, 25:18, 25:18)

LTS Legionovia Legionowo II: Kańska, Grzywacz, Borowiec, Jagodzińska, Bednarska, Misztal, Ratowska, Mituniewicz.

Po przegranej zespół ruszył do Wyszkowa, by rozegrać spotkanie z Polonezem. Mimo wcześniejszej przegranej dziewczęta zmobilizowały się i w 54 minuty rozprawiły się z rywalem.

UKS Polonez Wyszków – LTS Legionovi Legionowo II 0:3 (15:25, 12:25, 15:25)