LTS Legionovia Legionowo. „Kowalki” bez straty seta w Płońsku

mlodziczki-lts

Kolejne zwycięstwo młodziczek w 2 Lidze Kadetek! (fot. LTS)

Młodziczki LTS-u Legionovia Legionowo nie próżnują. Rozgrywają kolejne spotkania w 2 Lidze Kadetek z bardzo dobrym skutkiem. Dziś zagrały w Płońsku z UKS-em Rutki Płońsk i… nie straciły seta.

Mecz w Płońsku trwał niespełna godzinę. Podopieczne trenera Pawła Kowala i Magdaleny Dąbrowskiej zagrały dobre spotkanie i wygrały go w trzech krótkich setach. Dwa pierwsze zawodniczki LTS-u wygrały do 15. Trzeci trwał dłużej, ale wynik 25:18 odzwierciedla przewagę Legionovii w tym spotkaniu.

Okiem trenera

Był to nasz ostatni mecz w etapie przygotowań do pierwszoligowego turnieju młodziczek. Cieszy mnie, że mieliśmy okazje do rozegrania w lidze kadetek kilku spotkań. Przeciwnicy nie zawsze okazywali się wymagający, ale dla nas najważniejsza była gra oraz zgrywanie zespołu. Dziś miałem do dyspozycji cały zespół, gdyż po kontuzji wróciły Izabela Dąbrowska i Daria Krogulska. Z niecierpliwością czekam na weekendowe rozgrywki i jestem ciekawy jak zaprezentujemy się na tle bardzo dobrych zespołów. Jesteśmy dobrze przygotowani i nastawiamy się na walkę. Jeszcze ogrom pracy przed nami, a grając tylko z najlepszymi możemy podnosić swoje umiejętności i zyskiwać doświadczenie które zaprocentuje w przyszłości – podsumował grę swojej drużyny Paweł Kowal.

UKS Rutki Płońsk – LTS Legionovia Legionowo III 0:3 (15:25, 15:25, 18:25)

LTS Legionovia Legionowo: Cieślik, Dąbrowska (kpt.), Tylska, Polak (l), Makowska (l), Leszczyńska, Dutkowska, Krogulska, Sobalska, Świderska, Furmaga, Pawluczuk, Stolarczyk.