LTS Legionovia Legionowo. Znów bez straty seta!

lts-rutki

Młodziczki LTS-u w II Lidze Kadetek (fot. arch. M. Dąbrowska)

W poniedziałkowe popołudnie młodziczki LTS-u rywalizowały na wyjeździe z UKS-em Aktywni Nad Wkrą Pomiechówek w II Lidze Kadetek Grupie A.

Podopieczne Pawła Kowala i Magdaleny Dąbrowskiej do tego spotkania nie przegrały spotkania, a po stronie strat miały tylko jednego seta z Krótką Mysiadło.

3:0 w godzinkę

Z drużyną z Pomiechówka LTS poradził sobie w trzech krótkich setach. Mecz trwał godzinę, a legionowskie siatkarki wygrywały poszczególne sety do 13, 15 i 14. Dzięki czemu umocniły się na pozycji liderek rozgrywek.

LTS Legionovia Legionowo – UKS Aktywni Nad Wkrą Pomiechówek 3:0 (25:13, 25:15, 25:14)

LTS Legionovia Legionowo: Izabela Dąbrowska (kpt.), Julia Dutkowska, Julia Sobalska, Julia Świderska, Julia Dolecka, Dominika Pawluczuk, Katarzyna Furmaga,  Julia Polak (l), Daria Krogulska, Dominika Stolarczyk, Hanna Tylska, Dagmara Makowska (l).