LTS Legionovia Legionowo. Rewanż z „Aktywnymi” również zwycięski!

lts-rutki

Młodziczki LTS-u w II Lidze Kadetek (fot. arch. M. Dąbrowska)

W poniedziałek podopieczne Pawła Kowala i Magdaleny Dąbrowskiej pewnie pokonały Aktywnych Nad Wkrą Pomiechówek w II Lidze Kadetek. Kilka dni później w sobotnie przedpołudnie doszło do rewanżu w Legionowie.

W Grupie A rozgrywek w sezonie 2016/2017 młodziczki legionowskiego klubu nie zawodzą. Przegrały tylko jednego seta z Krótką Mysiadło i można to zapewne traktować jako wypadek przy pracy.

Jeszcze lepiej niż na wyjeździe

W meczu wyjazdowym legionowianki pozwoliły drużynie z Pomiechówka na zdobycie 42 małych punktów. Na własnym parkiecie zagrały jeszcze lepiej. W trzech krótkich setach rywalki znad Wkry ugrały ich tylko 32. Świadczy to o sporej przewadze LTS-u w tym spotkaniu.

LTS Legionovia Legionowo – UKS Aktywni Nad Wkrą Pomiechówek 3:0 (25:7, 25:17, 25:8)

LTS Legionovia Legionowo: Izabela Dąbrowska (K), Julia Polak (l), Dominika Stolarczyk, Lena Leszczyńska, Katarzyna Furmaga, Julia Dutkowska, Julia Świderska, Julia Dolecka, Hanna Tylska, Daria Krogulska, Aleksandra Przybysz, Julia Sobalska.