Koszykówka. Młodzież Legionu rozgromiła Wawer

Podopieczni Przemysława Raczyka (rocznik 2004 i młodsi) odnieśli bezdyskusyjne zwycięstwo z MUKS-em Wawer 85:27. Legionowski team pod każdym względem przewyższał swoich rywali, dzięki temu odniósł efektowną wygraną.

Od początku spotkania młodzi koszykarze narzucili swój rytm gry i po pierwszych dziesięciu minutach prowadzili 26:7. Równie dobrze zaprezentowali się w kolejnych kwartach. W drugiej wygrali 17:6, w trzeciej aż 27:2. Tylko ostatnie minuty meczu były mniej efektowne, bo Legion wygrał kwartę 15:12. Wynik spotkania odzwierciedla poziom obu drużyn. Dlatego też nie sposób nie pochwalić wszystkich młodych koszykarzy Legionu, którzy wzięli udział w tym spotkaniu. Oczywiście brawa dla trenera Raczyka i… Tomasz Matysiaka, którego część zawodników również grała w tym spotkaniu.

Legion Legionowo – MUKS Wawer 85:27 (26:7, 17:6, 27:2, 15:12)

Legion: Szewczyk – 32,  Zarzycki – 28, Matysiak – 16, Ratowski – 6, Ordak – 2,  Strzelecki – 1, Kopeć, Kotowski, Sławiński, Pakuła, Mystkowski.