Legionovia II Legionowo. Pogrom w derbach. Dąb Wieliszew pokonany 8:1

legionoviaII

Legionovia II Legionowo fot. GP/mk

W ramach 9 kolejki ligi okręgowej gr. Warszawa I rezerwy Legionovii Legionowo wygrały na własnym boisku z Dębem Wieliszew 8:1

W zespole z Parkowej grało 7 zawodników pierwszego zespołu Legionovii Legionowo. Pierwszą bramkę dla podopiecznych Pawła Zarzecznego strzelił Tlaga, który indywidualną akcją pokonał bramkarza Dębu. Piłkarze z Wieliszewa chcieli odrobić straty, lecz skończyło się to drugą straconą bramką, a strzelcem jej został Kovjenić. Podopieczni Piotra Topczewskiego doczekali się wreszcie bramki dla swojego zespołu, lecz okazało się, że była tylko bramka honorowa. Legionowianie nie podłamali się po straconej bramce i pięknym strzałem w samo okienko popisał się Łukasz Zaniewski doprowadzając do wyniku 3:1. Wynik w pierwszej połowie ustalił Odunka, który wpakował piłkę do pustej bramki.

Druga połowa

Kolejna część spotkania to ciągła dominacja drużyny z Parkowej. Legionowianie nie dali metra przestrzeni gościom, co dało kolejne bramki. Następną okazję dla legionowskiej drużyny wykorzystał Tlaga. Legionovia miała w drugiej odsłonie dwa karne i jednego wykorzystał Łotowski. Następnie po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Łotowski po pięknej akcji całego zespołu. W ostatnich minutach drugiej połowy kolejną bramkę strzelił Tlaga i sędzia skończył spotkanie.

Bramki Legionovii: Tlaga x3, Odunka 2x, Łotowski 2x, Kovjenić

Legionovia Legionowo: Waśków – Kovjenić, Kostrzewski, Matjasek, Goliński(Sokalski), Kowalski, Łotowski, Tlaga, Odunka(Koperkiewicz), Maciejewski, Zaniewski(Płatek)
Rezerwa: Koperkiewicz, Sokalski, Płatek, Bułka, Szczepkowski