Legionovia II Legionowo. Pogrom lidera

IMG_1013

Przekonujące zwycięstwo Legionovii (fot. GP/mk)

Rezerwy Legionovii Legionowo pokonały na własnym boisku lidera Ligi Okręgowej Grom Lipowo 5:0

Aż sześciu zawodników z pierwszej drużyny Legionovii zostało oddelegowanych na mecz II drużyny. Od samego początku mecz toczył się pod dyktando zawodników z Legionowa. Już na początku spotkania piłkę dośrodkowaną przez Ziąbskiego próbował wybić obrońca Gromu, ale uderzył tak niefartownie, że futbolówka wpadła do siatki. Legionowianie grali mądrze w obronie. Wrzało na linii Janusiński – Ziąbski po tym jak ten drugi źle dośrodkowywał piłki. Z czasem piłkarze grali coraz bardziej składnie czego efektem były dwie bramki  Rafała Maciejewskiego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla podopiecznych Pawła Zarzecznego.

Druga odsłona meczu to nadal dominacja drużyny z Parkowej. Legionowianie wygrali walkę o środek pola i nie dawali szans mniej doświadczonym zawodnikom z Lipowa na jakiekolwiek rozegranie piłki blizej swojej bramki. Od 60 minuty Grom zaczął coraz intensywniej atakować i próbować tworzyć sytuacje podbramkowe. Wtedy Legionovia dwa razy wyszła z kontrą i dwa razy do siatki piłkę wpakował Łukasz Zaniewski. Legionovia pod koniec grała z przewagą jednego zawodnika. Druga drużyna Legionovii Legionowo po tej wygranej zajmuje w Lidze Okręgowej gr. Warszawa 1 – czwartą lokatę tracąc do lidera Dolcanu II Ząbki 5 pkt.

Bramki: 2x Rafał Maciejewski, 2x Łukasz Zaniewski, samobój

Legionovia II Legionowo: Złotnik – Koperkiewicz, Koński, Kostrzanowsk(Matyjasek 75′), Kovjenic(Szczepkowski 65′), Czapa(Bułka 75′), Ziąbski, Wolski, Janusiński(Łotowski 55′), Zaniewski