LTS Legionovia Legionowo. ASTO pokonane po raz drugi

lts-krotka_27

Młodziczki LTS-u niepokonane w 2 Lidze Kadetek (fot. arch. GP/MM)

Młodziczki LTS-u Legionovii Legionowo szlifują formę przed I turniejem ligowym w Ostrołęce w swojej kategorii wiekowej, rozgrywając spotkania w II Lidze Kadetek. W Grupie A przewodzą! Tym razem zespół Pawła Kowala i Magdaleny Dąbrowskiej wybrał się do Piaseczna.

Do tej pory młode legionowskie zawodniczki nie przegrały spotkania, a straciły zaledwie jednego seta w sobotnim spotkaniu z Krótką Mysiadło. Do Piaseczna pojechały na rewanżowy pojedynek z drużyną ASTO, którą pokonały na inaugurację 3:0.

Nokaut w secie nr 1

W pierwszym secie LTS rozbił przeciwniczki w pył. To był pogrom, a wynik raczej rzadko spotykany na parkietach. Legionowianki wygrały go do 3. W drugiej partii gospodynie koniecznie chciały zmazać plamę i dzielnie trzymały kroku siatkarkom z Legionowa. Te wygrały już nie tak wysoko, ale 25:19. Ostatni, jak się później okazało, set znów bez historii. „Kowalki” grały swoją siatkówkę, dzięki czemu pokonały ASTO 25:12.

ASTO KZD Piaseczno II – LTS Legionovia Legionowo III 0:3 (3:25, 19:25, 12:35)

LTS Legionovia Legionowo: Julia Polak (l), Izabela Dąbrowska (kpt.), Lena Leszczyńska, Dominika Stolarczyk, Julia Świderska, Aleksandra Cieślik, Hanna Tylska, Julia Dolecka, Julia Sobalska, Julia Dutkowska, Dominika Pawluczuk, Katarzyna Furmaga, Dagmara Makowska (l).