LTS Legionovia Legionowo. ASTO pokonane w pierwszym meczu play-off

kadetki-ii-773x514

LTS Legionovia II (fot. Jacek Ratowski)

Drugi zespół kadetek legionowskiego klubu w pierwszym meczu play-off w 2 Lidze Kadetek podejmował ASTO KZD Piaseczno. Jak spisały się podopieczne trenera Dawida Michora i Konrada Ciejki?

Spotkanie z piaseczniankami nie zaczęło się pomyślnie. Pierwszy set przegrany 23:25. W ogóle mecz w hali przy Zegrzyńskiej 3 miał dwa oblicza. Dwie partie bardzo wyrównane, a dwie znakomite w wykonaniu legionowskich siatkarek.

Wygrały, mają dobrą zaliczkę przed rewanżem

LTS zmobilizował się w kolejnej odsłonie pojedynku. Nie dał w ogóle pograć rywalkom i wygrał seta 21:16. W kolejnym, trzecim secie, przyszło rozprężenie w szeregach gospodarzy, ale końcówkę udało się wygrać na przewagi 26:24. Czwarty, jak się później okaże, ostatni set to świetna gra legionowianek, które rozbiły ASTO 25:15. Wygrywając 3:1, LTS ma dobrą zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym w Piasecznie.

LTS Legionovia Legionowo – ASTO KZD Piaseczno 3:1 (23:25, 25:16, 26:24, 25:15)

LTS Legionovia Legionowo II: Ratowska, Ciejka, Misztal, Borowiec, Makowska (l), Grzywacz, Bednarska, Jagodzińska.