LTS Legionovia Legionowo. Kadetki zwyciężają w I Lidze Juniorek

ósemka-lts

Kadetki LTS-u wygrywają w I Lidze Juniorek w Siedlcach (fot. LTS)

To był pracowity weekend dla kadetek LTS-u Legionovii Legionowo. Najpierw sobotę pokonały rywalki w I Lidze Kadetek, a w niedzielę wybrały się do Siedlec na spotkanie z Olimpią w I Lidze Juniorek.

Oczywiście najważniejszym celem dla podopiecznych trenera Dawida Michora jest obrona mistrzowskiego tytułu w kategorii kadetek, ale gra ze starszymi rywalkami to nauka, która ma zaprocentować w przyszłości.

Zacięte spotkanie, wygrana „Michorek”

LTS w Siedlcach musiał mocno się napracować, by wygrać z miejscowymi siatkarkami. Praktycznie w każdym secie końcówki decydowały o zwycięstwie. W pierwszym secie więcej zimnej krwi zachował LTS i wygrał do 23. Druga partia to przewaga legionowskiego klubu i wygrana 25:18. Mecz mógł zakończyć się po trzeciej odsłonie pojedynku, ale tym razem do siedlczanki okazały się lepsze w końcówce, przedłużając swoje szanse na doprowadzenie do tie-breaka. Czwarty set jednak nie potoczył się po myśli miejscowych. „Michorki” wygrały go 25:21 i całe spotkanie 3:1.

UKS Ósemka Siedlce – LTS Legionovia Legionowo II 1:3 (23:25, 18:25, 25:23, 25:21)

LTS Legionovia Legionowo: Czekalska, Słotarska, Roicka,  Pękala, Partyka, Warpechowska, Kańska, Gliwa, Rogalska, Woźniak, Orzoł, Świderska, Krogulska (L),  Karczmarczyk (L).