LTS Legionovia Legionowo. Rewanż z Krótką… troszkę dłuższy (galeria)

lts-krotka_26

LTS Legionovia przed rozpoczęciem drugiego seta (fot. GP/MM)

W minionym tygodniu młodziczki Legionovii pokonały na wyjeździe Krótką Mysiadło 3:0. Po kilku dniach przyszedł czas na rewanż w Legionowie. Jak poradziły sobie w 2 Lidze Kadetek młodziczki LTS-u?

Tym razem spotkanie w Legionowie było dłuższe o… jednego seta. Pierwszego przegranego seta w rozgrywkach ligowych w tym sezonie. Choć wydawało się, że młodziczki trenowane przez Pawła Kowala i Magdalenę Dąbrowską znów pewnie wygrają 3:0 to zawodniczki Krótkiej powalczyły w trzecim secie.

Oddały trzeciego seta, ale zrehabilitowały się w czwartym

Siatkarki z Mysiadła wykorzystały błędy legionowianek, a także przestój w grze gospodarzy spotkania. Dlatego też zasłużenie wygrały trzecią odsłonę pojedynku, przedłużając szansę na dalszą walkę. Czwarty set był w miarę wyrównany, ale w końcówce przysłowiową kropkę nad „i” postawiły legionowianki i wygrały 3:1.

LTS Legionovia Legionowo III – MUKS Krótka Mysiadło 3:1 (25:19, 25:9, 14:25 i 25:22)

LTS Legionovia Legionowo: Julia Polak (l), Izabela Dąbrowska (kpt.), Lena Leszczyńska, Dominika Stolarczyk, Julia Świderska, Aleksandra Cieślik, Hanna Tylska, Julia Dolecka, Julia Sobalska, Julia Dutkowska, Dominika Pawluczuk, Katarzyna Furmaga, Dagmara Makowska (l).