LTS Legionovia Legionowo. W Płocku „Lalki” wygrały z Volleyem

Volley-LTS

LTS po wygranej w Płocku (fot. LTS)

W piątek siatkarki LTS-u Legionovia Legionowo, pod wodzą trenera Wojciecha Lalka, udały się do Płocka na kolejne, już dziewiąte spotkanie w I Lidze Juniorek. Tam zagrały w MUKS-em Volley Płock.

Legionowianki zajmują drugie miejsce w rozgrywkach ligowych. Wygrały do spotkania w Płocku siedem razy, przegrywając jeden mecz z ESPES Sparta Warszawa. W Płocku nie było niespodzianki. LTS wygrał 3:1.

Płocczanki wyrwały seta

LTS w dwóch pierwszych setach wygrywał w stosunku 25:19 i 25:20. W trzeciej odsłonie piątkowego meczu gospodynie, nie mające nic do stracenia, wyrwały „Lalkom” seta i powróciły do gry. Siatkarki z Legionowa w czwartej partii postawiły przysłowiową kropkę nad „i”, wygrywając 25:20 i całe spotkanie 3:1.

MUKS Volley Płock – LTS Legionovia Legionowo 1:3 (19:25, 20:25, 25:18, 20:25)

LTS Legionovia Legionowo: Niderla, Orlicka, Wałek, Dąbrowska, Parzydło, Montowska, Sochaczewska, Rojecka, Hamuda, Ciejka (L), Trzeciak (L).