LTS Legionovia Legionowo. Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek – Dzień 2 (galeria)

lts-tomaszow_74

Będą bronić mistrzostwa... w Słupsku!!! (GP/MM)

Mają to! Wygrały drugie spotkanie w półfinale Mistrzostw Polski Kadetek. Nie grały wybitnie, nie grały zadowalająco, a już są w finale, by bronić złotego medalu. Kto? MICHORKI!!!

Tylko  trzecim secie można było zacierać ręce po grze zawodniczek z Legionowa. W dwóch pierwszych setach „Michorki” wygrywały, ale nie były to przekonywujące wygrane. W trzeciej odsłonie pojedynku siatkarki z Tomaszowa Mazowieckiego nie były w stanie powalczyć o wygranie chociażby jednego seta. LZS najmniejszym nakładem sił awansował do do finałowego turnieju  w Słupsku, gdzie będzie bronić tytułu mistrzowskiego. Jutro zagra jeszcze mecz z Liderem Konstantynów Łódzki.

LTS Legionovia Legionowo – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:22, 25:22, 25:15)

LTS Legionovia Legionowo: Ciejka, Rojecka, Szczepańska, Wałek, Piłatowicz, Dąbrowska, Parzydło, Warpechowska, Zaborowska, Sikora, Górecka, Gryka, Karczmarczyk (l), Minutniewicz (l).

Przed spotkaniem LTS-u z tomaszowiankami UKS Chemik Olsztyn uległ Liderowi Konstantynów Łódzki 1:3.

UKS Chemik Olsztyn – Lider Konstantynów Łódzki 1:3 (25:19, 19:25, 14:25, 24:26)