LTS Legionovia Legionowo. Volley urwał seta legionowiankom

Juniorki LTS

LTS Legionovia Legionowo (fot. LTS)

Drugi mecz i drugie zwycięstwo podopiecznych trenera Wojciecha Lalka. Tym razem legionowskie siatkarki pokonały rywala z Płocka. Nie było to zwycięstwo gładkie, bo zawodniczki trenowane przez Jerzego Chęcińskiego urwały seta mistrzyniom Polski.

Siatkarki z Płocka… zapomniały wziąć meczowych koszulek. Gościnne legionowianki użyczyły swoim rywalkom stroje. A dodatkowo oddały przeciwniczkom seta, co wynikało przede wszystkim z wielu własnych błędów.

Druga wygrana 3:1

LTS wygrał po raz drugi, ale oddał kolejny raz seta swoim przeciwniczkom. Na inaugurację LTS I oddał seta młodszym koleżankom z Legionowa, by w piątkowe późne popołudnie oddać seta płocczankom. Do legionowskiej drużyny wróciła po grze w MOS-ie i Pałacu Bydgoszcz Aleksandra Hamuda. Na czele tabeli… odwieczny rywal legionowianek ESPES Sparta Warszawa z dwoma wygranymi spotkaniami po 3:0.

LTS Legionovia Legionowo – MUKS Volley Płock 3:1 (25:17, 25:21, 20:25, 25:20)

LTS Legionovia Legionowo – Niderla, Orlicka, Szczepańska, Wałek, Dąbrowska, Parzydło, Montowska, Sochaczewska, Rojecka, Sikora, Hamuda, Ciejka (L), Trzeciak (L).