LTS Legionovia Legionowo. Wygrana w cieniu kontuzji

LTS-MOS

LTS Legionovia Legionowo (fot. LTS)

Juniorki LTS-u Legionovii Legionowo gościły na swoim parkiecie w „Konopie” Trzynastkę Radom. Mecz rozpoczął się z opóźnieniem, bo rywalki miały problem z dojazdem.

Podopieczne trenera Wojciecha Lalka zajmują drugie miejsce w tabeli rozgrywek w I Lidze Juniorek. Wyprzedzają je siatkarki ESPES Sparty Warszawa.

Poważnie wyglądający uraz Zofii Parzydło

Pierwsze dwa sety to spora przewaga legionowskiej drużyny. Pierwszy set wygrany do 18, drugi do 12 i nic nie zapowiadało, że w tym spotkaniu coś się jeszcze wydarzy. A jednak… Na nieszczęście groźnie wyglądającego urazu doznała Zofia Parzydło. Siatkarka LTS-u została odwieziona do szpitala. Nie ma złamania, ale trzeba przeprowadzić prawdopodobnie rezonans magnetyczny. W tym momencie LTS prowadził w trzecim secie 11:9. Utrzymywał przewagę, jednak przy stanie 23:20 inicjatywę przejęły radomianki, które wygrały seta 26:24. W czwartym secie LTS odbudował się, wygrywając 25:16 i cały mecz 3:1.

Sympatycznej zawodniczce życzymy szybkiego powrotu na parkiety!!!

LTS Legionovia Legionowo – Trzynastka Radom (25:18, 25:12, 24:26, 25:16)

LTS Legionovia Legionowo: Niderla, Orlicka, Wałek, Dąbrowska, Parzydło, Montowska, Sochaczewska, Rojecka, Hamuda, Ciejka (L), Trzeciak (L).