LTS Legionovia Legionowo. Wygrana z Ósemką, ale styl gry do poprawy! (galeria)

lts-osemka_59

LTS Legionovia Legionowo (fot. GP/MM)

W środowe późne popołudnie juniorki LTS-u Legionovii Legionowo podejmowały w „Konopie” UKS Ósemkę Siedlce. Podopieczne Wojciecha Lalka wygrały 3:0, ale styl w jakim wygrały zupełnie nie podobał się ich trenerowi.

Mistrzynie Polski słabo weszły w spotkanie i przegrywały 3:5 i 5:7. Dopiero od tego momentu w secie pierwszym zaczęły grać lepiej i wygrały inauguracyjnego seta 25:17.

Pewna wygrana nie zadowoliła trenera

„Lalki” ponownie zaczęły niemrawo. W początkowej fazie drugiego seta przyjezdne zdobywały punkty z… błędów legionowianek. Złościł się trener, ale miał rację. Jego dziewczęta nie wykonywały zadań taktycznych, dlatego potrzebna była przerwa na żądanie. Od tego momentu LTS zaczął punktować i powiększać przewagę, wygrywając drugą partię do 16. Trzeci, jak się później okaże, ostatni set również bez większej historii. Kilka ataków legionowianek mogło się podobać, były też asy serwisowe i bloki. Chyba trzecia partia była najlepsza w wykonaniu siatkarek z Legionowa. Wygrały ją 25:17.

Odśpiewały „Sto Lat”

Dziś urodziny obchodzi Maciej Szewczyk, który w Legionovii zajmuje się od nowego sezonu sprawami marketingowymi w klubie, a także współpracuje z mediami, klubem kibica i oprawami meczowymi. Po zakończonym spotkaniu siatkarki i zgromadzeni kibice odśpiewali gromkie „Sto Lat”. I ja, w imieniu redakcji, przyłączam się do życzeń.

LTS Legionovia Legionowo – UKS Ósemka Siedlce 3:0 (25:17, 25:16, 25:17)

LTS Legionovia Legionowo: Niderla, Orlicka, Wałek, Dąbrowska, Parzydło, Montowska, Sochaczewska, Rojecka, Ciejka (L), Trzeciak (L).