LTS Legionovia. Piaseczno pokonane, jest finał!

miętówki

Miętówki już są w finale II Ligi Kadetek (fot. J. Ratowski)

Dzień po dniu podopieczne Aleksandra Miętka rywalizowały w meczach półfinałowych z KZD Astro Piaseczno. Przedwczoraj wygrały, nie tak łatwo w Legionowie 3:1, natomiast wczoraj na terytorium rywala nie dały żadnych szans rywalkom, wygrywając 3:0!

Wczorajsza rywalizacja okazała się łatwiejsza od środowego spotkania na Piaskach. Młodziczki grające w II Lidze Kadetek znokautowały w pierwszym secie piasecznianki, wygrywając seta do 9. Kolejne dwa sety legionowskie siatkarki miały pod kontrolą. Wygrały je mniej efektownie, bez fajerwerków, ale dzięki temu LTS znalazł się w finale tych rozgrywek. Nadal jednak  LTS nie gra optymalnie. Można się przyczepić do przestojów podczas gry, seryjnie traconych puntów, a także błędów własnych, które nie powinny się już przytrafiać na wyższym etapie rozgrywek.

Podopieczne trenera Miętka mają napięty terminarz. Już w ten weekend zagrają w III turnieju I Ligi Młodziczek, a tydzień później wystąpią w finale II Ligi Kadetek. Przeciwniczki jeszcze nie są znane.

ASTO KZD Piaseczno – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (9:25, 20:25, 22:25)