LTS Legionovia Legionowo. Z Ósemką bez straty seta

mlk-legionovia-atom_49

Legionowskie siatkarki pokonały Ósemkę Siedlce 3:0 (fot. arch. GP/MM)

Po raz drugi w sezonie juniorki LTS-u Legionovii Legionowo spotkały się z Ósemką Siedlce. Tym razem spotkanie zostało rozegrane na parkiecie rywalek. We wrześniu na inaugurację rozgrywek LTS wygrał zdecydowanie 3:0. Jak było tym razem?

„Lalki” nie miały odpoczynku w miniony weekend. Po wygranym spotkaniu w Młodej Lidze Kobiet z Atomem Trefl Malbork, udały się do Siedlec.

Ponownie 3:0

I tak jak we wrześniu, tak w listopadzie poradziły sobie bez problemów z drużyną Ósemki. Mecz trwał 62 minuty i zakończył się pewnym zwycięstwem legionowianek 3:0. LTS w I Lidze Juniorek nie stracił jeszcze seta. Obrończynie mistrzowskiego tytułu z poprzednich dwóch sezonów mają na swoim koncie dziewięć wygranych spotkań. Za nimi w tabeli plasuje się ESPES Sparta Warszawa z jednym przegranym spotkaniem z „Lalkami”.

UKS Ósemka Siedlce – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 12:25, 20:25)

LTS Legionovia Legionowo: Zakościelna, Niderla, Salamonik, Omelaniuk, Skowron, Sobolewska (kpt.), Krzywańska, Montowska, Trzeciak (l), Sochaczewska, Kowalska, Maziopa (l), Piłatowicz.