Legionovia Legionowo. Druga i trzecia drużyna rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej

24 stycznia trzecia drużyna Legionovii podejmowała rezerwy legionowskiej drużyny. Oba zespoły zaczynają przygotowania do nadchodzącej rundy wiosennej.

Obie drużyny z Legionowa zaczęły okres przygotowawczy do rundy wiosennej cyklem sparingów. Występująca w Lidze Okręgowej Legionovia II Legionowo podejmowała trzecią drużynę Legionovii grającą w B klasie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem trzeciego zespołu.

W pierwszej połowie wiele wskazywało na niespodziankę ponieważ od samego początku spotkania to trzeci garnitur dyktował warunki. Wiele akcji kończyło się jednak niepowodzeniem. Druga drużyna nie pozostawała dłużna i również szukała swoich okazji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 0:0.

W drugiej części meczu trzeci zespół nadal atakował pokazując starszym kolegom wole walki. Obrona drużyny występującej w B klasie była nie do zatrzymania, co frustrowało nowego trenera rezerw Zygmunta Okocimka. Szkoleniowiec nie potrafił znaleźć dobrego rozwiązania dla swojej drużyny.

Dopiero pod koniec meczu, w 90 minucie stało się to, co na co czekali kibicie grającej w okręgówce Legionovii. Do bramki trzeciej drużyny trafił testowany zawodnik, którego nazwiska trenerzy nie pozwolili podać. Nieznany jest też skład obu zespołów, które zmierzyły się ze sobą w meczu sparingowym.

Legionovia II Legionowo 1:0 Legionovia III Legionowo