LTS Legionovia Legionowo. Pewna wygrana kadetek z Ateną (galeria)

lts-atena-kadetki_53

Kadetki LTS-u (fot. arch. GP/MM)

W hali Zespołu Szkół przy Zegrzyńskiej 3 swój sezon zainaugurowały kadetki LTS-u Legionovii Legionowo. Podopieczne Dawida Michora i Wojciecha Lalka zmierzyły się z UKS Atena Warszawa w meczu I Ligi Wojewódzkiej. Był to bardzo jednostronny pojedynek trwający zaledwie 51 minut.

Można śmiało powiedzieć, że był to mecz… do jednej bramki. Oczywiście legionowskie siatkarki nie strzelały goli, a grały znakomicie w przyjęciu, miały piekielną zagrywkę i dobrze grały w ataku. To pozwoliło im wygrać pewnie spotkanie 3:0. Tylko początek pojedynku miał wyrównany przebieg. Potem gospodynie systematycznie powiększały przewagę i pierwszego seta wygrały 25:13. Tyle samo punktów warszawianki zdobyły w partii numer dwa i było widać, że nie są wstanie nawiązać walki z LTS-em. Trzeci set był już tylko formalnością. Tu miejscowe zawodniczki dały Atenie zdobyć 11 oczek.
Na pewno warto zwrócić uwagę na świetny serwis Pauliny Sobolewskiej, która siała nim spustoszenie po drugiej stronie siatki. Aż 13 razy w ten sposób zdobyła punkty dla swojego zespołu. W sumie kapitan legionowskiej drużyny zdobyła 21 punktów!

LTS Legionovia Legionowo – UKS Atena Warszawa 3:0 (25:13, 25:13, 25:11)

LTS Legionovia: Paulina Sobolewska – 21, Michalina Sochaczewska – 8, Emilia Sikora – 7, Sandra Szczepańska – 4, Julia Wałek – 4, Julia Ciejka – 2, Zofia Parzydło  – 1, Milena Montowska – 1, Katarzyna Piłatowicz, ,Weronika Trzeciak (l), Wiktoria Grzegorzewska (l).