LTS Legionovia Legionowo. Kolejna wygrana „Lalek”

LTS-MOS

LTS Legionovia Legionowo (fot. LTS)

W rozgrywkach I Ligi Juniorek LTS Legionovia Legionowo podejmował w legionowskiej „Konopie” MOS Wola Warszawa. Podopieczne trenera Wojciecha Lalka nie miały problemów z pokonaniem warszawianek, ale gra nie była idealna wykonaniu legionowianek.

Zaczęło się dosyć sensacyjnie, bo warszawianki objęły prowadzenie w spotkaniu. Wygrały inauguracyjnego seta 25:23. Zawodniczki w Woli nie chciały zadowolić się tylko zwycięstwem w pierwszym secie. W drugiej odsłonie pojedynku mogły pokusić się o wygraną, ale to ostatecznie wygrała legionowska drużyna 27:25.

Zmobilizowały się i wygrały

Legionowianki dopiero w kolejnych dwóch setach złapały swój rytm gry. Najpierw wygrały 25:20, by w czwartym secie udokumentować swoje nie małe umiejętności, wygrywając 25:11. Dzięki temu LTS wygrał 3:1. – Wyraźnie widoczny dziś ciężki okres treningowy, w jakim są nasze juniorki – można przeczytać na fanpage LTS-u. Dziewczętom życzymy odpoczynku i… jeszcze lepszej gry w kolejnych spotkaniach.

LTS Legionovia Legionowo – MOS Wola Warszawa 3:1 ( 23:25, 27:25, 25:20, 25:11)

LTS Legionovia Legionowo: Niderla, Orlicka, Wałek, Dąbrowska, Parzydło, Montowska, Sochaczewska, Rojecka, Hamuda, Ciejka (L), Trzeciak (L).