LTS Legionovia Legionowo. Mecz na szczycie dla LTS-u

lts-sms_34

LTS - kadetki (fot. arch. GP/MM)

Kadetki LTS-u Legionovii Legionowo podejmowały na własnym parkiecie OTPS Nike Ostrołęka, który wygrał dotychczas trzy swoje spotkania. Legionowskie siatkarki na swoim końce miały na razie dwa wygrane mecze.

Wiadomo było, że po tym spotkaniu jedna z drużyn będzie musiała ponieść pierwszą porażkę w sezonie. Zanosiło się więc na ciekawe i zacięte spotkanie w hali sportowej na Piaskach.

Emocje tylko w ostatnim secie

Tak się złożyło, że emocje były, ale tylko w ostatnim secie. W pierwszych dwóch „Michorki” pokazały, że są w wysokiej dyspozycji. Pewnie wygrały je do 17 i 19. Dopiero w trzeciej odsłonie pojedynku siatkarki z Ostrołęki wykorzystały rozluźnienie w szeregach Legionovii. Jednak w końcówce szalę zwycięstwa na swoją stronę przeciągnęły „Michorki”, wygrywając seta 28:26 i całe spotkanie 3:0.

LTS Legionovia Legionowo – OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:17, 25:19, 28:26)

LTS Legionovia Legionowo: Rojecka, Szczepańska, Wałek (kpt.), Piłatowicz, Parzydło, Warpechowska, Woźniak, Sikora, Dąbrowska, Rogalska, Ciejka (l).