LTS Legionovia Legionowo. Porażka w Arenie

lts-mos

LTS przegrał spotkanie z MOS-em (fot. Maciej Szewczyk)

W 1 Lidze Juniorek spotkały się drugie drużyny LTS-u Legionovii Legionowo i MOS Woli Warszawa. Drużyna trenera Dawida Michora musiała uznać wyższość warszawianek.

Pierwszy set trwał i… trwał, że wydawało się, że nigdy się nie skończy. Obie drużyny miały piłki setowe, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Set trwał prawie 40 minut, by przy stanie 38:39 decydujący punkt zdobył MOS i wzniósł ręce w geście radości.

Warszawianki poszły za ciosem

Siatkarki z Warszawy wygrały również drugiego seta dwoma punktami, ale set nie zakończył się wysokim wynikiem, a jedynie 25:23. Warszawianki zdominowały LTS w trzeciej partii. Podopieczne trenera Stanisława Lizińczyka ostatnią odsłonę pojedynku wygrały do 17.

LTS Legionovia Legionowo II – MOS Wola Warszawa II 0:3 (37:39, 23:25, 17:25)

LTS Legionovia Legionowo: Czekalska, Słotarska, Roicka, Krogulska, Partyka, Warpechowska, Kańska, Rogalska, Orzoł, Świderska, Papszun, Rutkowska (L), Karczmarczyk (L).