Mateusz Zalewski

Sukces Mateusza Zalewskiego. Drużynowe wicemistrzostwo Świata U19 w tenisie stołowym z wychowankiem Sokoła Serock w składzie

13 Gru 2022Skomentuj

Reprezentacja Polski juniorów w składzie: Maciej Kubik, Miłosz Redzimski, Mateusz Zalewski, Alan Kulczycki (trener Patryk Jendrzejewski) została w Tunezji drużynowym wicemistrzem Świata U19 w tenisie

Sokół Serock. „Mati” z dwoma medalami Mistrzostw Polski Żaków w Tenisie Stołowym

06 Cze 2016Skomentuj

Mateusz Zalewski, tenisista stołowy Sokoła Serock, nie zawiódł. Podczas Mistrzostw Polski Żaków w Międzyzdrojach zdobył dwa brązowe medale – indywidualnie i w grze deblowej.

Sokół Serock. Mateusz Zalewski mistrzem Mazowsza!

23 maja 2016Skomentuj

Mateusz Zalewski i Dawid Staniszewski z Sokoła Serocka walczyli o Mistrzostwo Mazowsza Żaków w Tenisie Stołowym. W Warszawie bezkonkurencyjnym okazał się Zalewski, który nie miał

Sokół Serock. Staniszewski i Zalewski na podium w Krakowie

01 Gru 2015Skomentuj

W październiku w Jeżewie Mateusz Zalewski i Dawid Staniszewski wywalczyli awans to ogólnopolskiego Drużynowego Turnieju Uczniowskiego. Byli tam bezkonkurencyjni i zajęli 1 lokatę. W miniony

Sokół Serock. Mateusz Zalewski na podium w Grand Prix Żaków!

09 Lis 2015Skomentuj

Kolejny sukces tenisisty stołowego Sokoła Serock. Mateusz Zalewski wziął udział w I Grand Prix Żaków w Jastrzębiu-Zdrój. W hali Sportowej Omega, po interesujących pojedynkach, stanął

Mini Olimpic Games. Zalewski na podium w Wyszogrodzie

14 Wrz 2015Skomentuj

Tenisista stołowy Sokoła Serock, Mateusz Zalewski, trzecim tenisistą Półfinału II strefy Mini Olimpic Games w Wyszogrodzie. Przed nim na podium tylko zawodnicy Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

Tenis Stołowy. Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków w Międzyzdrojach

14 Cze 2015Skomentuj

W Międzyzdrojach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Żaków w Tenisie Stołowym. W dniach 13-14 czerwca w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby wziął udział Mateusz Zalewski (Sokół

Tenis stołowy. Mateusz Zalewski najlepszym żakiem w Wyszogrodzie

06 Cze 2015Skomentuj

W Wyszogrodzie odbył się 59. Turniej Tenisa Stołowego – Memoriał redaktora Janusza Strzałkowskiego. Do finałów turnieju zakwalifikował się reprezentant Sokoła Serock Mateusz Zalewski, który rozgrywa