Legionowo. Świetne występy Antoniny Pietuch podczas Otwartych Zimowych Mistrzostw Warszawy. 6 Medali dla UKS Delfin

Antonina Pietuch podczas Otwartych Zimowych Mistrzostwach Warszawy fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie

Antonina Pietuch podczas Otwartych Zimowych Mistrzostwach Warszawy (fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie)

W dniach 1-2 grudnia br. odbyły się Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy. W imprezie wzięło udział 685 zawodników z 40 klubów pływackich. UKS Delfin Legionowo reprezentowała 13-letnia Antonina Pietuch. Młoda pływaczka z powiatu legionowskiego zaprezentowała się znakomicie i wywalczyła aż 6 medali (4 złote i 2 srebrne).

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Legionowie Antonina Pietuch wywalczyła aż 6 medali podczas zawodów, które odbyły się na początku grudnia w Warszawie. Cztery razy zdeklasowała przeciwniczki z jej rocznika i zdobyła cztery złote medale. Dwa razy zajęła drugie miejsce. Dodatkowo młoda zawodniczka wróciła do Legionowa z pucharem dla najlepszej zawodniczki zawodów w roczniku 2010.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki Antoniny Pietuch podczas Otwartych Zimowych Mistrzostwach Warszawy:

• 50 m stylem grzbietowym (34:05) – I miejsce
  • 50 m stylem dowolnym (29:51) – I miejsce
  • 100 m stylem grzbietowym (1:11.09) – I miejsce
  • 200 m stylem grzbietowym (2:32.43) – I miejsce
  • 50 m stylem motylkowym (31:40) – II miejsce
  • 100 m stylem dowolnym (1:05.09) – II miejsce