Dzisiaj

18°C
ciśnienie 1012 hpa,

Jutro

20°C
min. 16°C, maks. 20°C
ciśnienie 1012 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 1.2 µg/m3 (5% normy)Ozon gazowy (O3): 53.59 µg/m3 (45% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.5 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 14.2 µg/m3 (7% normy)

Legionowo. Zaginęła 42-letnia Renata Ciechanowicz. Legionowianki szuka lokalna policja

Renata Ciechanowicz

Zaginęła 42-letnia Renata Ciechanowicz, fot. KPP w Legionowie.

Zamieszkała przy ulicy Daliowej w Legionowie 42-letnia Renata Aleksandra Ciechanowicz wyszła z domu w czwartek (12 kwietnia br.) wieczorem i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Policja prosi legionowian o pomoc w odnalezieniu tej kobiety.

Wyszła z domu w czwartek wieczorem

Zaginiona Renata Aleksandra Ciechanowicz ma 42 lata i mieszka przy ulicy Daliowej w Legionowie. Poszukiwana przez lokalną policję kobieta wyszła z domu w czwartek (12 kwietnia br.), około godziny 20 i do tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu ze swoją rodziną. – Zaginiona ma około 170 centymetrów wzrostu, ciemne włosy do ramion, duże niebieskie oczy i jest średniej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrana była w krótką ciemnozieloną kurtkę ze ściągaczem i kapturem oraz w ciemne dżinsy. Na nogach miała zaś brązowe buty trekkingowe – informuje komisarz Jarosław Florczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji (KPP) w Legionowie.

 

Policja prosi o pomoc

Mundurowi apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej o kontakt z policją. – Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z komendy przy ulicy Jagiellońskiej 26 B w Legionowie – zachęca komisarz Jarosław Florczak z legionowskiej KPP. – Można dzwonić na numery (22) 604-82-13 oraz bezpłatne alarmowe 112 i 997. Można także osobiście zgłosić się do każdej jednostki policji w kraju, bądź skontaktować się z nami pod adresem poczty elektronicznej kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl – instruuje następnie.