II Edycja Turnieju w Siatkówce Plażowej o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Legionowie

Turniej-siatkarski-straz-pozarna_10

Zespoły złożone ze strażaków i druhów (fot. P. Mostowiec)

Turniej rozpoczął się na boiskach do siatkówki plażowej przy stadionie miejskim w Legionowie o godzinie 9.00 w dniu 03.09.br od uroczystego przywitania wszystkich zawodników i gości  przez zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie st. bryg. Arkadiusz Pich.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 9 drużyn (7 OSP, WSP Zegrze oraz reprezentacja JRG Legionowo). Turniej został rozegrany w dwóch grupach : grupa A (5 zespołów) i grupa B (4 zespoły), w których rozegrane zostały mecze w systemie każdy z każdym. Z grup do dalszej części turnieju wyszły po 2 drużyny, przy czym dwie najlepsze w grupach drużyny zagrały mecz o I miejsce (JRG Legionowo i  OSP Kałuszyn) a dwa drugie miejsca (OSP Skrzeszew i OSP Gąsiorowo )zagrały o III miejsce.

Finał odbył się na boisku przy KP PSP w Legionowie . W zaciętym i pełnym emocji finale najlepsza okazała się drużyna reprezentująca JRG Legionowo pokonując OSP Kałuszyn 2:1. 3 miejsce zajęli ochotnicy z OSP Gąsiorowo.