LTS Legionovia Legionowo. „Akademiczki” z Warszawy rozbiły miejscowe (galeria)

lts-azs_04

LTS Legionovia Legionowo (fot. GP/MM)

To już trzecie spotkanie w II Lidze Kobiet. Tym razem legionowski zespół pod wodzą trenera Pawła Kowala podejmował na Zakopiańskiej zespół AZS-u AWF Warszawa. Jak potoczył się sobotni pojedynek?

To nie był dobry mecz w wykonaniu legionowskich siatkarek. Szczególnie widać to było w pierwszym secie, gdzie „Akademiczki” zdominowały gospodynie. Te ze spuszczonymi głowami nie próbowały podjąć rzuconej przez rywalki rękawicy. Oddały seta do 11.

Nie pomógł… trener Wojtek Lalek

Na pewno zaskoczeniem dla miłośników legionowskiej siatkówki, był fakt, że halę przy Zakopiańskiej, odwiedził trener Wojciech Lalek. Bacznie przyglądał się grze, ale nie miał wesołej miny, bo LTS przegrał również gładko drugą odsłonę pojedynku. Tym razem do 15.

Powalczyły. Jednak tylko w trzeciej partii

Legionowianki przebudziły się w trzeciej odsłonie. Wygrały ją, po zaciętej walce, 25:23. Podrażniły tym warszawianki, które w kolejnym secie postawiły kropkę nad „i”. Wygrały 25:18 i całe spotkanie zasłużenie 3:1.

LTS Legionovia Legionowo – AZS AWF Warszawa 1:3 (11:25, 15:25, 25:23, 18:25)

LTS Legionovia Legionowo: Lendzioszek, Słotarska, Szczepańska, Drajer, Skórnóg, Parzydło, Warpechowska, Kańska, Plaga, Woźniak, Czekalska, Ciejka (L).