LTS Legionovia Legionowo. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodziczek w Siatkówce. Dzień 2

18033494_657597227770705_5996343334966850052_n

LTS Legionovia Legionowo (fot. LTS)

Kolejne znakomite wieści ze Świecia. Tam walczą w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski legionowskie młodziczki. Dziś po bardzo dramatycznym spotkaniu wygrały z KS Pałac Bydgoszcz 2:1.

Podopieczne trenera Pawła Kowala rozegrały ciężkie spotkanie z „Pałacankami”. Siatkarki z Bydgoszczy prowadziły w setach 1:0 i w drugiej odsłonie pojedynku 23:20, by nie zdobyć już punktu w tym secie! Obraz gry uskrzydlił LTS, który w tie-breaku pokonał rywalki i z kompletem zwycięstw przystępuje w niedzielę do spotkania z UMKS-em MOS Wola Warszawa.

LTS Legionovia Legionowo – KS Pałac Bydgoszcz 2:1 (17:25, 25:23, 15:11)

LTS Legionovia Legionowo: Daria Krogulska, Hania Tylska, Julia Świderska, Julia Dolecka, Julia Sobalska, Aleksandra Cieślik, Julia Polak (libero), Izabela Dąbrowska (kapitan), Julia Dutkowska, Dominika Stolarczyk, Aleksandra Przybysz, Dagmara Makowska (libero), Zofia Ciejka.