LTS Legionovia Legionowo. Potyczka LTS-u z MOS-em II, tym razem w I Lidze Kadetek

LTS-MOS

Drużyna LTS-u przed spotkaniem z "dwójką" MOS-u (fot. LTS)

Kolejne ligowe starcie pomiędzy oboma klubami w tym sezonie. W tygodniu juniorki grały na wyjeździe. W sobotę na „Piaskach” grały kadetki trenera Dawida Michora z drugim zespołem MOS Wola Warszawa.

Kadetki LTS-u Legionovii Legionowo wygrały po raz drugi w bieżących rozgrywkach. Broniące mistrzowskiego tytułu siatkarki z Legionowa wygrały pierwszy mecz Esperanto Warszawa. Tym razem nie dały szans drugiemu zespołowi z warszawskiej Woli.

Pewne 3:0

Pierwszy set to wyraźna dominacja „Michorków”, które wygrały z warszawiankami 25:19. Dwa kolejne sety i wygrane w nich nie były już tak wyraźne, ale zapewne to wynik rozluźnienia po gładko wygranym pierwszy secie i rotacje w składzie.

LTS Legionovia Legionowo – MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:12, 25:19, 25:19)

LTS Legionovia Legionowo: Czekalska, Słotarska, Roicka, Krogulska, Partyka, Warpechowska, Kańska, Rogalska, Gliwa,  Orzoł, Świderska,  Karczmarczyk (L), Makowska (L).