LTS Legionovia Legionowo. W spotkaniu „sąsiadów” lepsze nowodworzanki

nosir-lts773

Derby dla NOSiR-u. Obie drużyny w obiektywie Miromira Murawskiego

W II Lidze Kobiet pierwsze derby międzypowiatowe za nami. Gospodynie, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, okazał się wymagającym przeciwnikiem. Wygrał pewnie 3:0.

W Nowym Dworze Mazowieckim zdecydowanie lepsze gospodynie. Tylko w pierwszym secie podopieczne trenera Pawła Kowala walczyły jak równy z równym. Dlatego do końca ważyły się losy inauguracyjnego seta. Wygrały go zawodniczki NOSiR-u 25:23. Gospodynie nabrały wiatru w żagle i w kolejnych dwóch setach dały legionowiankom zdobyć zaledwie 30 oczek. Z międzypowiatowej batalii wyszły zwycięsko i plasują się na 2 miejscu w tabeli, ale mają jeden mecz mniej rozegrany, niż lider rozgrywek UKS Siedlce. LTS na 9 miejscu z jedną wygraną na cztery spotkania.

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:12, 25:18)

LTS Legionovia Legionowo: Słotarska, Szczepańska, Drajer, Skórnóg, Dąbrowska, Warpechowska, Plaga, Woźniak, Rojecka, Ciejka (L).