LTS Legionovia Legionowo. Tydzień w siatkarskim klubie

LTS-Ósemka

W Siedlcach Ósemka lepsza od LTS-u w II Lidze Kobiet (fot. LTS)

Kolejny, bardzo obfitujący w spotkania ligowe, tydzień LTS-u Legionovii Legionowo. Wszystkie roczniki rozgrywały mecze z różnym skutkiem. Były wygrane, ale też i porażki.

W spotkaniach I Ligi Juniorek pierwszy zespół pewnie pokonał na wyjeździe UKS Esperanto Warszawa 3:0 w setach do 9, 7 i 16. Druga drużyna, kadetki trenera Dawida Michora, na własnym parkiecie nie sprostały Spartankom i uległy o:3 (14:25, 20:25, 18:25).

Porażka w II Lidze Kobiet

Kolejne spotkanie w II Lidze Kobiet rozegrały podopieczne trenera Pawła Kowala. Tym razem w Siedlcach rozegrały mecz z UKS-em Ósemka. Niestety z tego spotkania nie mamy dobrych wieści. LTS przegrał w trzech setach do 23, 16 i 16. Po 7 kolejkach LTS zajmuje 10 lokatę w rozgrywkach.

Wygrane młodziczek

Młode zawodniczki legionowskiego klubu nie próżnowały w weekend. Wygrały trzy spotkania, a w pokonanym polu pozostawiły: Nike Ostrołęka 2:0 (25:15, 25:19), BETA Błonie 2:0 (26:24, 25:13) i UMKS MOS Wola Warszawa 2:1.