LTS Legionovia Legionowo. Wygrana w Warszawie na Woli!

wolaii-lts

LTS pokonał II zespół Woli (fot. LTS)

Juniorki LTS-u Legionovii Legionowo, trenowane przez Pawła Kowala, spotkały się w stolicy na warszawskiej Woli z tamtejszym drugim zespołem MOS-u, który prowadzi Janusz Patriak.

Ponad półtoragodzinny, środowy mecz w Warszawie został rozegrany w ramach I Ligi Juniorek. Dwa pierwsze sety padły łupem przyjezdnych, które zdecydowanie wygrały do 19 i 16. Dopiero w trzeciej odsłonie pojedynku podopieczne trenera Patriaka wyszarpały seta legionowiankom. Te wróciły na właściwe tory w czwartym secie, gdzie udowodniły swoją wyższość, wygrywając 25:18 i całe spotkanie 3:1.

UKS MOS Wola Warszawa II – LTS Legionovia Legionowo 1:3 (19:25, 16:25, 25:23, 18:25)

LTS Legionovia Legionowo: Słotarska, Szczepańska, Drajer, Skórnóg, Dąbrowska, Parzydło, Warpechowska, Kańska, Plaga, Woźniak, Rojecka, Ciejka (L).