LTS Legionovia Legionowo. Zacięty bój dla legionowianek!

lts-dargfil

LTS Legionovia Legionowo po spotkaniu z Darfilem (fot. LTS)

W 8. kolejce 2 Ligi Kobiet Grupy II LTS Legionovia Legionowo podejmował w „Konopie” MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki. To był bardzo zacięty, pięciosetowy pojedynek zakończony wygraną miejscowych siatkarek.

To kolejne spotkanie we własnej hali, które kończyło się tie-breakiem. I kolejne, które legionowskie dziewczęta przechyliły na swoją korzyść. Podopieczne trenera Pawła Kowala i Dawida Michora dwukrotnie musiały gonić tomaszowianki, które prowadziły w setach 1:0 i 2:1. Jednak to LTS był w tym, jakże emocjonującym spotkaniu, górą. W piątym secie, Dargfil miał piłki meczowe, ale nie wykorzystał szansy na wygraną. Za to legionowianki doprowadziły do wyniku 16:15 i w ostatniej akcji popisały się skutecznym blokiem!

LTS Legionovia Legionowo – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:2 (14:25, 25:18, 19:25, 25:18, 17:15)

LTS Legionovia Legionowo: Szczepańska, Drajer, Skórnóg, Dąbrowska, Parzydło, Warpechowska, Kańska, Plaga, Woźniak, Rojecka, Ciejka (L).