Impel Wrocław

Legionovia Legionowo. Impel pokonany!

04 Lut 2018Skomentuj

W pierwszym meczu lepsze okazały się legionowianki, które pod Wrocławiem wygrały z Impelem 3:1. Obecnie Impel i Legionovia mają na swoim koncie po 15 punktów

Legionovia Legionowo. Wreszcie zwycięstwo i to z Impelem!

29 Paź 2017Skomentuj

Do Jelcza-Laskowic wybrała się Legionovia Legionowo na kolejne spotkanie w ramach Ligi Siatkówki Kobiet. Tam podopieczne trenera Macieja Bartodziejskiego zmierzyły się z miejscowym Impelem. W

Legionovia Legionowo. Impel zaczął źle, ale potem pokazał moc

17 Mar 2017Skomentuj

O ile po pierwszym secie można było mieć nadzieję, że legionowianki są w stanie sprawić sensację, tak po kolejnych dwóch było już zdecydowanie źle. Można

Legionovia Legionowo. Impel za silny, we Wrocławiu 0:3

18 Gru 2016Skomentuj

Nie było sensacji w stolicy Dolnego Śląska. Podopieczne trenera Roberta Strzałkowskiego nie dały rady wyżej notowanym „Impelkom” i przegrały w trzech setach.

Legionovia Legionowo. Walka była… ale tylko w dwóch setach

27 Lut 2016Skomentuj

W spotkaniu 20. kolejki Orlen Ligi Legionovia Legionowo zmierzyła się we Wrocławiu z tamtejszym Impelem. Podopieczne Roberta Strzałkowskiego robiły, co mogły, ale nie sprostały walczącej

Młoda Liga Kobiet. Mamy półfinał!

20 Lut 20161 komentarz

W drugim spotkaniu ćwierćfinałowym Młodej Ligi Kobiet Legionovia Legionowo pokonała Impel Wrocław 3:2. Podopieczne trenera Wojciecha Lalka awansowały do półfinały rozgrywek.

Młoda Liga Kobiet. Wygrały pewnie, za tydzień rewanż (galeria)

13 Lut 2016Skomentuj

Rozgrywki Młodej Ligi Kobiet wkroczyły w decydującą fazę. Legionovia Legionowo, która zajęła czwarte miejsce w swojej grupie w pierwszym meczu ćwierćfinałowym zmierzyła się pierwszą drużyną

Sk bank Legionovia. Głośny doping nie pomógł

28 Lis 2015Skomentuj

Mecz drużyn Sk bank Legionovia i Impelu Wrocław rozpoczął się przy trybunach wypełnionych ledwie w połowie. Na widowni było z czasem coraz pełniej, ale na