złoty medal

Trzy złote medale dla pływaka z Legionowa. Padł rekord świata!

27 Lis 2023Skomentuj

W Szczecinie zakończyły się mistrzostwa Polski w pływaniu. Tegoroczny mistrz świata Kamil Otowski aż trzykrotnie sięgnął po złoty medal. Legionowianin ponadto ustanowił trzy rekordy Polski

Legionowo. Młoda zawodniczka UKS Delfin wywalczyła dwa złote medale w pływaniu podczas zawodów w Kutnie

05 Paź 2023Skomentuj

Pod koniec września br. odbyły się Mistrzostwa Miasta Kutno, Międzypokoleniowe Zawody w Pływaniu. W imprezie wzięło udział wielu młodych i utalentowanych pływaków. Powiat legionowski reprezentowała

Wieliszew. Piotr Cichocki wywalczył złoty medal w żeglarstwie w ramach Mistrzostw Świata World Sailing

23 Sie 2023Skomentuj

Piotr Cichocki, mieszkaniec Poddębia (gmina Wieliszew) wywalczył Mistrzostwo Świata w żeglarskiej klasie Hansa 303. Mistrzowskie regaty dla żeglarzy z niepełnosprawnościami rozegrano na jeziorze Braassemermeer koło

Kolejny sukces Kamila Otowskiego podczas parapływackich Mistrzostw Świata rozgrywanych w Manchesterze. Pływak z Legionowa zdobył drugi złoty medal

07 Sie 2023Skomentuj

W Manchesterze zakończyły się parapływackie Mistrzostwa Świata. W gronie 500 zawodników reprezentujących 67 krajów znalazł się również legionowianin Kamil Otowski. Trenujący na co dzień w

Ogromny sukces legionowianina. Paraolimpijczyk Kamil Otowski został mistrzem świata w pływaniu w stylu grzbietowym

03 Sie 2023Skomentuj

W Manchesterze trwają parapływackie Mistrzostwa Świata. W gronie 500 zawodników reprezentujących 67 krajów znalazł się legionowianin Kamil Otowski. Trenujący na co dzień w klubie IKS

Drużyna z Malwiną Górską z Legionowa w składzie wygrali prestiżowy turnieju młodych fizyków. Pokonali nawet Chińczyków.

27 Lip 2023Skomentuj

Polacy z Klubu Naukowego Fenix zdobyli złoty medal na 36. Międzynarodowym Turnieju Młodych Fizyków w Murree w Pakistanie. W polskiej drużynie walczyła legionowianka, Malwina Górska.

Legionowo. Młoda pływaczka z klubu UKS Delfin wywalczyła dwa złote medale na zawodach pływackich w Ursusie

23 Wrz 20221 komentarz

12-letnia Antonina Pietuch z UKS Delfin Legionowo wywalczyła dwa złote medale z nowymi rekordami życiowymi na dystansach 100 m stylem dowolnym (1:05,03) i 100 m

Antonina Piotrowicz z Legionowa Mistrzynią Polski 2021 w squasha

18 Cze 2021Skomentuj

W Centrum Sportowym Hasta La Vista we Wrocławiu na początku czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Squasha. Legionowo reprezentowało sześcioro zawodników z klubu Spektrum Sportu. Wielki