Be Fit Taekwon-do Team Skierdy wrócił z Będzina z medalami (galeria)

befit_10

Be Fit w Będzinie z medalami (fot. Be Fit)

W dniach 26-27 maja odbyły się w Będzinie zawody Taekwon-do ITF. Zespół Be Fit Taekwon-do Team Skierdy, trenujący w Centrum Sportów Be Fit dzielnie walczył podczas dwudniowych zawodów.

Klub Be Fit Taekwon-do Team Skierdy reprezentowało dwunastu zawodników: Aleksandra Truszkowska, Zuzanna Truszkowska, Paweł Woźniczko, Piotr Woźniczko, Michał Woźniczko, Bartosz Szymański, Eryk Drobotowski, Lena Truszkowska,Wiktoria Skierś, Jakub Świetlicki, Aleksander Zembrzucki i Wiktoria Kłosowska.

Pierwszego dnia trzy medale

26 maja w Mistrzostwach Polski Taekwon-do ITF 2018, na których wywalczyli trzy medale. Aleksandra Truszkowska zajęła 1 miejsce w układach formalnych 10-7 cup – junior młodszy. Srebrny krążek zawisł na szyi Bartosza Szymańskiego w układach formalnych 10-7 cup – kadet. Brązowy medal zdobyła Zuzanna Truszkowska w układach formalnych 10-7 cup – kadet.

Mistral Open Cup

27 maja odbył sięMistral Open Cup (ogólnopolski turniej młodzików w wieku 3-9 lat). Dzieciaki walczyły na pałki, kopały na wysokość oraz sprawdzały się w szybkości kopnięć. Młodzi zawodnicy walczyli do samego końca, pomimo tego nie udało się zająć miejsca na podium, natomiast każdy młody tygrys otrzymał medal za odwagę.